Rezervace on-line Ověřte si dostupnou kapacitu.

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Osob:

Ubytování Jeseníky

Apartmány Kouty se nachází ve sportovním a lyžařském areálu Kouty v samotném srdci Jeseníků, v blízkosti areálu lázní Velké Losiny.

Nabízíme ubytování v komfortně zařízených apartmánech pro 2-6 osob s koupelnou se sprchou a sociálním zařízením, kuchyňkou se základní vybavením*, úložným prostorem pro oblečení, satelitní TV, konferenčním stolkem a  kabelovým internetovým připojením. Každý apartmán má k dispozici vlastní uzamykatelnou kóji pro úschovu kol, lyží, snowboardů a podobně. V zimním období můžete v lyžárně využít vysoušeče lyžařských bot.

Popis apartmánů

Apartmán 2+2 pro 1-4 osoby

Apartmán o rozloze 22 m2 se skládá z předsíňky a jednoho pokoje, který disponuje 2 pevnými lůžky a rozkládací pohovkou (přistýlka až pro 2 osoby) a sociálního zařízení. V hlavní místnosti apartmánu je kuchyňský koutek se základním vybavením*, komoda pro úschovu oblečení, rozkládací pohovka, konferenční stolek, satelitní televize, 2 pevná lůžka, připojení k internetu pomocí kabelu. Pro hosty je na apartmánu připraveno čisté povlečení a ručníky. Apartmány nejsou vybaveny fény.

       

        

Apartmán 3+3 s oddělenou ložnicí pro 3-6 osob

Apartmán o rozloze 34 m2 se skládá z předsíňky s vestavěnou skříní a sociálním zařízením, samostatné ložnice se 3 pevnými lůžky, obývacího pokoje s jídelním stolem a možností 3 přistýlek.
V hlavní místnosti se nachází kuchyňský kout se základním vybavením*, ve kterém je umístěn jídelní stůl pro 4 osoby, rozkládací pohovka, satelitní televize, připojení k internetu pomocí kabelu. Dále se nachází samostatná ložnice se 3 pevnými lůžky. Pro hosty je na apartmánu připraveno čisté povlečení a ručníky. Apartmány nejsou vybaveny fény.

           

        

Apartmá 3+3 mezonet pro 3-6 osob

Apartmán o rozloze 38 m2 se skládá z předsíňky s vestavěnou skříní a sociálním zařízením, obývací části a samostatné ložnice v patře se 3 pevnými lůžky a 1 vysouvací matrací, která je od obývací části oddělena schodištěm. Obývací část disponuje pohovkou (možnost přistýlky až pro 2 osoby) a jídelním stolem.
V hlavní místnosti se nachází kuchyňský kout se základním vybavením*, ve kterém je umístěn jídelní stůl pro 4 osoby, pohovka, satelitní televize, připojení k internetu pomocí kabelu či wifi. Dále se nachází samostatná ložnice v patře se 3 pevnými lůžky a 1 vysouvací matrací. Pro hosty je na apartmánu připraveno čisté povlečení a ručníky. Apartmány nejsou vybaveny fény.
          

        

3D Fotogalerie zde


* Vybavení kuchyňského koutku:
příbory, nože, sklenice, hrnky, talíře, 1x pánev, 1x hrnec, obracečka apod., cedník, odkapávač, lednice, varná konvice, sklokeramická dvou plotýnka, odpadkový koš. Kuchyňský koutek je vybaven prostředky na mytí nádobí a utěrkou.

V přízemí budovy je lyžárna. Každý apartmán má svoji vlastní uzamykatelnou kóji pro úschovu kol, lyží, snowboardů, běžek a různého vybavení. V lyžárně jsou umístěné vysoušeče lyžařských bot pro zimní období.

Jednotlivé apartmány vlastní soukromé subjekty, proto se může vybavení apartmánů lišit.

V ceně pobytu je zahrnuto WIFI připojení na pokojích, parkování přímo před apartmány, povlečení, ručníky.
Rekreační poplatky nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

Informace k ubytování zde

Check in, check out

Ubytování v den příjezdu od 15.00

Vyklizení pokoje do 10.00

Skladba apartmánů

15x apartmá 2+2/ 3x apartmá 3+3 s oddělenou ložnicí/ 8x apartmá 3+3 mezonet

Celkový počet míst na pevná lůžka je 63 osob, celkový počet míst s přistýlkami je 122

Provozní řád zde

 
 

Akční nabídky

Las minute

Doporučujeme

Dárkový voucher na ubytování v Jeseníkách
 

 

Wifi ve skiareálu Kouty - Apartmány kouty - ubytování v Jeseníkách      Sledujte akční a last minute nabídky ubytování v Jeseníkách na facebooku


 

505_1447933531_htmlfull

Bowling rezervace

Dvě bowlingové dráhy přímo v areálu navodí tu správnou sportovní atmosféru.
Rezervace tel. 583 213 158.


20110628-IMG_1654

Nejdelší sjezd na koloběžce 

Horní nádrž Dlouhé Stráně - areál Kouty = nejdelší sjezd na koloběžce v ČR v délce 17 km. Rezervace tel. 725 484 108.

Dlouhé Stráně

Exkurze Dlouhé Stráně

Přečerpávací elektrárna je nejnavštěvovanějším turistickým cílem v ČR.

Půjčovna Helia Sport

Půjčovna Helia Sport

Kvalitně vybavena půjčovna kol, koloběžek, in-line bruslí, lyží a snowboardů. Test centrum NORDICA.